تجهیزات مخابراتی

در هر شبکه کامپیوتری و مخابراتی معمولا دو دسته تجهیزات وجود دارد: تجهیزات فعال (Active) و تجهیزات غیرفعال (Passive). به تمامی ابزارها و تجهیزاتی که عملکرد آن ها وابسته به جریان برق نبوده و در تولید، هدایت و یا تقویت سیگنال ها نقشی نداشته باشند، تجهیزات پسیو گفته میشود و در مقابل، قطعات و تجهیزاتی که برای استفاده و اجرای عملکرد خود باید به جریان برق متصل شوند و در تولید، هدایت و تقوییت سیگنال ها نقش دارند، تجهیزات اکتیو اطلاق می شود.
برای برقراری ارتباط بین تجهیزات اکتیو و ایجاد یک شبکه مناسب و قوی نیاز به وجود دانش و تخصص کافی داریم . شرکت تلکام آرین افتخار آن را داشتخه است که با توجه به دانش، تخصص و سابقه طولانی در زمینه طراحی و پیاده سازی شبکه های مخابراتی و کامپیوتری پروژه های مختلفی را در بخش راه اندازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی با استفاده از این نوع تجهیزات پیاده سازی نماید.
دانش کسب شده در طول سالیان متمادی فعالیت در این حوزه سبب آن شده است که این شرکت توان کافی فنی برای اجرای پروژه های مختلف به صورت راهکار جامع در بر گیرنده زنجیره طراحی، تامین، نصب، راه اندازی، تحویل و پشتیبانی به اجرا دراورد. با توجه به دانش فنی کسب شده افتخار آن را داریم که بهترین راهکار را بر اساس نیازمندی پروژه مشتریان محترم پیشنهاد داده و تامین نمائیم. در ادامه تصاویر مربوط به برخی از تجهیزات پسیو و اکتیو استفاده شده و قابل استفاده در پروژه های مختلف را مشاهده میفرمائید.

تجهیزات پسیو فیبر و کابل ها فیبر (Single Mode, Multimode) :

انوع آنتن های شبکه های موبایل، آنتن های شبکه های وای فای، آنتن های شبکه های Point to Point

انوع آنتن های شبکه های موبایل، آنتن های شبکه های وای فای، آنتن های شبکه های Point to Point

انواع اسپلیترها، کوپلرها و کمباینرها